Nextranet - zarabiaj na promocji książek audio i ebooków

  • Logowanie
  • Formularz kontaktowy
  • Regulamin Nextranet

Zarabiaj dzięki cyfrowym publikacjom

Witamy na stronach Programu Partnerskiego Nexto.pl. Stworzyliśmy go dla wszystkich, którzy są zdecydowani zarabiać realne pieniądze w Internecie. Tworzyliśmy ten system, korzystając z wieloletnich doświadczeń w e-commerce. Dzięki temu możemy właśnie teraz zaproponować Ci innowacyjne rozwiązania. Rozwiązania, które umożliwią Ci osiągnięciu realnych zysków.

 

Jeśli chcesz zarabiać - zarejestruj się >>

  

Zadajesz sobie pytanie, dlaczego nasz Program jest odpowiedni dla Ciebie?


Prowizje, które otrzymujesz, są nieosiągalne dla większości programów partnerskich. Jeśli masz dość prowizji na poziomie kilku procent, to tym bardziej zachęcamy do stania się Partnerem Nexto. Możesz otrzymać nawet 30% prowizji od polecanych przez Ciebie produktów. Tylko Ty wybierasz, które z nich promować.


Szeroki asortyment produktów daje Ci możliwość dowolnego konstruowania oferty. Wybierasz kategorie produktowe i tematyczne, które pozwolą Ci zbudować ofertę spójną z zawartością Twojej strony. Wybierasz spośród e-prasy, e-książek, książek audio, a wkrótce spośród innych cyfrowych poduktów. Już na początek masz do dyspozycji setki tytułów.


Elastyczność aplikacji pozwala na stworzenie niepowtarzalnego e-sklepu każdemu z Partnerów. Wystarczy kilka minut, by stworzyć swój niepowtarzalny sklep on-line. Dobierasz szablony graficzne, kolorystykę, narzędzia do promocji. Nawet, jeśli nie posiadasz własnej strony www, ani umiejętności programistycznych. 

Copyright © 2024 e-Kiosk S.A.