Nextranet - zarabiaj na promocji książek audio i ebooków

  • Logowanie
  • Formularz kontaktowy
  • Regulamin Nextranet

Nextranet.pl, to jeden z największych w Polsce programów partnerskich, prowadzony przez firmę e-Kiosk S.A., właściciela sklepów z audiobookami, e-bookami, oraz e-prasą - Nexto.pl, e-Kiosk.pl, eGazety.pl. Działanie programu partnerskiego opiera się na nowoczesnej formie franchisingu internetowego - modelu współpracy, w którym każdy dostaje od organizatora programu pełne wsparcie marketingowe, dostęp do gotowych materiałów marketingowych oraz możliwość założenia w przyszłości swojego sklepu partnerskiego w sieci Nextranet.pl.

Aktualnie w programie partnerskim Nextranet.pl zarejestrowanych jest ponad 14 tysięcy partnerów, którzy dziennie kierują na strony Nexto.pl lub sklepy sieciowe ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników. Z każdym dniem liczba partnerów w programie partnerskich Nextranet.pl rośnie.

Jak działa sieć Sklepów Cyfrowych Nextranet?

Schemat

Centralnym punktem programu partnerskiego Nextranet jest „Cyfrowy magazyn Produktów” – nextoBASE, czerpiący zasoby z Nexto.pl, głównego sklepu całej sieci. To Nexto.pl każdy Sklep Cyfrowy Nextore czerpie Cyfrowe Produkty, które zawierają się w jego ofercie.

Wszyscy Partnerzy polecający Nexto.pl, jak i Ci posiadający swoje Sklepy Cyfrowe Nextore tworzą Sieć pod jedną znaną marką – Programu Partnerskiego Nextranet, co zwiększa ich wiarygodność i szanse powodzenia na rynku. Klienci kupują Cyfrowe Produkty bezpośrednio na Nexto.pl w wyniku polecenia dokonanego przez Partnerów lub w Sklepach Cyfrowych Nextore, na czym owe sklepy zarabiają.

Dołączenie do Programu Partnerskiego Nextranet jest w pełni darmowe – nie ma opłat rejestracyjnych, płatnych licencji, czy abonamentów za uczestnictwo.

Każdy nowy partner dostaje pakiet niezbędnych narzędzi do promocji Cyfrowych Produktów i jest prowadzony krok po kroku przez wszystkie etapy działalności w Programie Partnerskim Nextranet.pl.

Nextranet zapewnia swoim Partnerom pełne wsparcie merytoryczne i techniczne. Z nami możesz zacząć od zaraz bez żadnej wiedzy z zakresu e-commerce, czy programowania. Wystarczy chcieć, a my nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz.

a gdzie w tym wszystkim są pieniądze?

Każdy Partner zarabia nawet do 30% prowizji na zakupach klientów, którzy zostali poleceni przez Partnera do Nexto.pl lub zakupili produkt w Sklepie Sieciowym partnera. Ponadto każdy nowy klient sieci jest przypisywany do Partnera, dzięki któremu złożył u nas pierwsze zakupy. Dzięki temu Partner zarabia zawsze, bez względu na to, czy klienci kupują potem na Nexto.pl, czy dowolnym innym sklepie w ramach sieci.

Jednym słowem – nie musisz się niczego obawiać, ani niczego organizować. Przystępując do Programu Partnerskiego Nextranet dostajesz wszystko, czego Ci potrzeba do rozpoczęcia w pełni legalnej, profesjonalnej i przede wszystkim bardzo nowatorskiej działalności. Damy Ci Know-How i narzędzia.

Program Partnerski Nextranet stworzony został dla ludzi świadomych przyszłości, a przyszłość to Internet i Cyfrowe Produkty. Program Partnerski Nextranet oferuje Ci udział w Przyszłości od zaraz!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej ona temat potencjału programu partnerskiego Nextranet i warunków współpracy zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz specjalny pakiet informacyjny.

Copyright © 2024 e-Kiosk S.A.