Nextranet - zarabiaj na promocji książek audio i ebooków

  • Logowanie
  • Formularz kontaktowy
  • Regulamin Nextranet

Czym jest Sklep Cyfrowy Nextore?

Sklep Cyfrowy Nextore to nowatorska platforma sprzedażowa, umożliwiająca sprzedaż i dystrybucję produktów w wersji cyfrowej. Jest to unikalna cecha Programu Partnerskiego Nextranet. Partnerzy po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności mogą za darmo założyć swój sklep.

Sklep sieciowy to rozwiązanie dla tych Partnerów, którzy mając duże doświadczenie w programach partnerskich lub posiadając znany serwis internetowy chcą zarabiać w Internecie, ale brakuje im prostego w obsłudze i nowoczesnego narzędzia, dzięki któremu można stworzyć własny e-biznes bez czasochłonnych i drogich inwestycji.

Sklep Cyfrowy Nextore uruchomisz

5 min
Dzięki narzędziom dostępnym w Nextranecie stworzenie w pełni funkcjonalnego sklepu z wybraną ofertą jest proste i składa się z kilku kroków, które zrobisz dosłownie
w 5 minut!
0 zł Dołączenie do Sieci Sklepów Cyfrowych Nextranet jest DARMOWE – nie ma żadnych opłat rejestracyjnych, abonamentów, ani płatnych licencji
Bez programowania Narzędzia udostępnione właścicielom Sklepów Cyfrowych Nextore umożliwiają kontrolę wyglądu, zawartości i oferty sklepu, nie wymagając przy tym umiejętności programistycznych czy graficznych.
Narzędzia
Administrator platformy, czyli firma e-Kiosk dba o całą infrastrukturę techniczną, procedury zamawiania, obsługę płatności i obsługę Klientów Sieci Sklepów Cyfrowych Nextranet. Dzięki automatyzacji całego systemu Sprzedawcy mogą skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na promocji własnego biznesu wśród Klientów

... a każdy kupiony w Twoim Nextorze Cyfrowy produkt to nawet 30% zysku dla Ciebie

Nextore to sklep internetowy, który można założyć za darmo w ciągu 5 minut, skonfigurować go wg własnych potrzeb i natychmiast zacząć zarabiać. Jest to możliwe, gdyż zakładając Sklep Cyfrowy Nextore, automatycznie przyłączasz się do Sieci Sklepów Cyfrowych Nextranet

Otrzymujesz

Zaopatrzenie
każdy Sklep Cyfrowy Nextore ma dostęp do bazy ponad 1000 Cyfrowych Produktów, z których można dowolnie komponować ofertę. Ty decydujesz, co chcesz sprzedawać.
Cyfrowy system sprzedaży wszystkie produkty są w formie elektronicznej, a klient sam pobiera zakupiony towar na dysk swojego komputera. Nie potrzebujesz zatem własnego zaplecza logistycznego, nie musisz nic wysyłać – całość jest w pełni zautomatyzowana. Ty otrzymujesz pieniądze za każdą transakcję w Twoim Sklepie Cyfrowym Nextore.
Wbudowany system płatności każde zamówienie i jego status będzie widoczne w osobistym panelu prezentującym również statystyki całego sklepu. Nextore ma wbudowaną obsługę płatności internetowych, dzięki czemu Twoi Klienci bez problemu będą mogli realizować zamówienia.
Potencjał marki sieciowej system Sklepów Cyfrowych w sieci Nextranet jest ze sobą powiązany, dzięki czemu Klienci, którzy dokonają zakupu w dowolnym sklepie w Sieci Nextranet, chętniej dokonają zakupu u Ciebie, gdyż będą już znali tę markę. Ten sam system zakupów, płatności, rejestracji i logowania w całej sieci umożliwia uzyskanie efektu wirtualnej, internetowej sieci franchisingowej.

 

Załóż Sklep Cyfrowy Nextore i zacznij zarabiać w nowoczesnym stylu

Copyright © 2024 e-Kiosk S.A.